Sitemap
    Facebook   Youtube    Instagram    Twitter    LinkedIn

Asociace veřejně prospěšných organizací ČR vás zve na workshop:

FUNDRAISING VE SVĚTLE KREATIVITY

26. června 2018 od 9:30 do 12:30 hod.

AVPO ČR, 5. května 1640/65, 140 00, Praha 4 – budova Kongresového centra Praha, vchod č. 9

Workshop je určen pracovníkům fundraisingu a zájemcům o fundraising. Nastíníme vám možnosti, kudy by se mohly ubírat Vaše myšlenky při vytváření projektu; ochutnáte něco z obsahu našeho osmihodinového kurzu “Fundraising ve světle kreativity”.

zoran

PROGRAM:

  • Dozvíte se, co je kreativita, v čem spočívá, a jak ji využít ve fundraisingu.
  • Zmapujete vlastní preferované styly myšlení.
  • Zažijete na vlastní kůži některou z kreativních technik v praxi (brainstroming, brainwriting, Myšlenkové mapy, kreativní řešení problému atd.).
  • Seznámíte se s ukázkami konkrétních fundraisingových kreativních projektů.
  • Společně vytvoříme projekt z dostupných „surovin“.

 

LEKTOŘI:

Zoran Dukić – fundraiser POHODA o.p.s. a Kavárna Bílá vrána

V Praze žije od roku 1991, a i v České republice se uplatnil jako překladatel. Několik let pracoval v reklamní agentuře, kde měl na starosti implementaci podlinkových aktivit pro telekomunikační společnost – Oskar. Řadu let vytvářel nebo se podílel na vytváření projektů pro nadnárodní společnosti v oblasti podlinkové reklamy. Následně odešel do obchodní sféry, kde zastával sales a marketingovou pozici pro jednoho z top 10 producentů pneumatik ve světe; koordinoval projekt rebranding Škofin na Volksvagen Financial services. Již pátým rokem pracuje jako fundraiser pro POHODA o.p.s. a Kavárnu Bílá vrána, kde se věnuje obchodu a cateringu.

 

PhDr. Petra Rohlíková, PhD.

Vystudovala jednooborovou psychologii na FFUK v Praze (2003), v roce 2017 obhájila disertační práci tamtéž. Věnuje se psychologickým intervencím v rámci velkých společností (výběr, rozvoj zaměstnanců, propady
ve výkonnosti a motivaci, problematické osobnosti v týmu). V letech 2000-2012 působila v nadnárodních korporacích (Tesco Stores a.s., Zentiva Group a.s.) v oblasti vzdělávání a rozvoje zaměstnanců. V současnosti pracuje jako nezávislá personální poradkyně, koučka a psychoterapeutka pro ziskové i neziskové organizace.

 

Registrace nutná ZDE.

Pozvánka ke stažení. 

Partneři

PARTNEŘI:  Grada logo-WK  WTF-webBlesk-avpo-webPR_klubgiving-tuesday-avpo-web OPZ-webLogo_VOSP_2011_BW bez-nazvu-1  logo-vzdelavani chytilova