Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.

Aplikace a automatizace

Aplikace a automatizace 

Každý z nás dělá denně mnoho činností, které by za něj mohl udělat někdo jiný. Nebo lépe řečeno něco jiného. Automatizace už dnes není jen hezký pojem, ale díky moderním nástrojům reálná šance na šetření času a zvýšení efektivity. Jak ale začít? Manažeři chtějí automatizovat, ale neznají možnosti nástrojů. Lidé z IT znají nástroje, ale neví, co automatizovat. Jak tuto propast překonat? Jaké možnosti dnes automatizace nabízejí? Jaké nástroje existují a jak vůbec nad automatizací začít přemýšlet? To se dozvíte v tomto vstupu od Honzy Dolejše z Digiskills.

Honza Dolejš

Jan Dolejš je expertem a lektorem digitálních dovedností. Pod hlavičkou společnosti Digiskills připravuje vzdělávací programy a stará se o zavádění digitálních technologií do největších českých firem. Spolupracuje s firmami jako ŠKODA AUTO., ČSOB, SUEZ, innogy, GasNet a další. Je zodpovědný za adopční program Office 365 ve ŠKODA Auto pro 20 000 zaměstnanců. Sám je nadšencem do osobního rozvoje a moderních technologií. Věří, že pokud se technologie používají správně, mohou ušetřit mnoho času a zlepšit kvalitu života. Jeho vášní je předávat lidem zkušenosti a tlumočit je do „lidské řeči“.