Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.

Age management v neziskovém sektoru

Info

Porozumět tomu, že stárnutí při pracovním uplatnění nepředstavuje pouze nevýhody, znamená první krok k budování týmu, jehož složení bude vykazovat pracovní produktivitu, mezigenerační toleranci, prohloubené know-how a v neposlední řadě i lidsky kvalitní, spokojené a motivované zaměstnance.

LEKTORKA: PhDr. Milada Záborcová, Ph.D. (více o lektorce zde)
TERMÍN: 19. listopadu 2019 v 9:30 až 13:00
Registrace: https://forms.gle/GfHwRzUhkbH6tyxB9

Na workshopu získáte přehledné informace o praktických výhodách uplatňování age managementu, které se čím dál zřetelněji promítají do procesu řízení a práce s lidmi.
Dozvíte se, jaká je situace v oblasti podpory pracovní schopnosti v ČR i v jiných zemích EU, i co by manažeři a personalisté měli vědět o stárnutí.
Zaměříme se na to, jak reagovat na požadavky proměňující se věkové skladby společnosti a jak pracovat s faktory, které ovlivňují pracovní život každého jednotlivce.

Stručný program:
• Demografický vývoj a budoucí nevyhnutelné změny v řízení s ohledem na věk a schopnosti zaměstnanců
• Age management – s čím vlastně přišli Finové?
• Vliv stárnutí na pracovní schopnost
• Zaměstnanec a věk – postoje ke stárnutí, věková diskriminace, věkové stereotypy, situace v ČR
• Mylné předpoklady o kvalitě staršího věku ve vztahu k pracovním kompetencím
• Výhody a zisky – příklady pozitivního užitku z uplatňování age managementu
• Komunikace jako nejdůležitější nástroj moderního řízení a sociálně odpovědného chování v prostředí neziskových organizací

Workshop je určen členům neziskových organizací i týmovým vedoucím, kteří si přejí více porozumět kolegům různých věkových kategorií na svých pracovištích, a chtějí zefektivnit způsob jejich spolupráce a vzájemné komunikace.

MÍSTO: AVPO ČR – Asociace veřejně prospěšných organizací ČR, 5. května 1640/65, 140 00, Praha 4 (budova Kongresového centra Praha, vchod č.9)

Poplatek (zahrnuje malé občerstvení): 1500 Kč/os.
Poplatek pro členy AVPO ČR 1200 Kč/os.

Info
Location: AVPO ČR, 5. května 1640/65, Praha 4
Date: November 19, 2019
Duration: 1 Day