Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.

Akreditovaný kurz: Psychiatrické minimum pro pracovníky v sociálních službách

Info

TERMÍN: 22. dubna 2020 od 9 do 14.30 hodin

LEKTOR: doc. MUDr. Jaroslav Zvěřina, CSc

MÍSTO konání: Domov Sulická, Sulická 1597/48, 142 00 Praha 4

CENA pro člena AVPO ČR:  890 Kč,
pro nečleny 1.390 Kč uhradí zájemci nejpozději do 17. dubna 2020 prostřednictvím APSS ČR nebo převodem na účet 2424229/5500, do poznámky uvedou příjmení zájemce

Registrace: Objednání nejpozději tři pracovní dny předem na emailu nexthealth@gmail.com. Pokud bude kurz obsazen, nabídneme vám náhradní termíny. Pokud bude ve vaší organizaci více zájemců, můžeme kurz realizovat u vás. Platba musí být připsána na účet společnosti NextHealth s.r.o. nejpozději den před konáním vzdělávacího programu. Zvýhodněná cena platí pro členy AVPO. Pokud chce zájemce zajistit oběd, sdělí to pořadateli na email nxhealth@gmail.com nejpozději do 17. dubna 2020 a současně zašle platbu za oběd ve výši 90 Kč na účet 2424229/5500, do poznámky uvede příjmení zájemce..

Akreditovaný vzdělávací program realizovaný ve spolupráci APSS ČR a NextHealth. Vzdělávací program je určen pro nezdravotníky, pracovníky v sociálních službách. Vzdělávací program uvede posluchače do problematiky psychických problémů, poruch a chorob se zaměřením na klienty pobytových zařízení sociálních služeb. Předmětem jsou základní informace o psychiatrických diagnostických jednotkách a jejich terapii, které posluchači využijí při své každodenní práci. Posluchači získají základní povědomí a orientaci v problematice psychických problémů, poruch a chorob. Seznámí se s jejich rozdělením, s modely duševních onemocnění, se základy biologických, sociálních a psychotických determinantů, se základními symptomy a syndromy. Demence, schizofrenie, afektivní poruchy, neurotické poruchy, poruchy osobnosti. Úvod do terapie pak nabídne přehled psychoterapeutických, socioterapeutických a biologických léčebných metod.

 

 

Info
Location: Domov Sulická, Sulická 1597/48
Date: April 22, 2020
Duration: 1 Day