Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.

Akreditovaný kurz: Úvod do ošetřovatelské péče o uživatele s epilepsií pro pracovníky v sociálních službách

Info

TERMÍN: 26. února 2020

LEKTOŘI: Prim. MUDr. Jan Hadač, Ph.D., MUDr. Klára Brožová, MUDr. Ing. Martin Ouzký

MÍSTO konání: Domov Sulická, Sulická 1597/48, 142 00 Praha 4

Rozsah: 6 hodin, začátek v 9 hod

Cena pro člena AVPO ČR: 1.200 Kč

Cena pro nečlena: 1.300 Kč

Pozn. Oběd je možné objednat předem v ceně 90 Kč.

Registrace: Objednání nejpozději tři pracovní dny předem na emailu nexthealth@gmail.com. Pokud bude kurz obsazen, nabídneme vám náhradní termíny. Pokud bude ve vaší organizaci více zájemců, můžeme kurz realizovat u vás. Platba musí být připsána na účet společnosti NextHealth s.r.o. nejpozději den před konáním vzdělávacího programu. Zvýhodněná cena platí pro členy AVPO.

 

Vzdělávací program je určen pro pracovníky v sociálních službách a pro zdravotní sestry.

Vzdělávací program uvede posluchače do problematiky epilepsie s důrazem na ošetřování klientů trpících epilepsií v pobytových zařízeních sociálních služeb. Předmětem jsou základní informace o epilepsii jako onemocnění, jejích projevech, léčení a ošetřování osob trpících onemocněním.

Posluchači se seznámí s rozdělením záchvatovitých neurologických onemocnění, s jejich příčinami a projevy, získají základní informace o možnostech diagnostiky, léčby a o prognóze onemocnění. Těžištěm vzdělávacího programu jsou znalosti a dovednosti využitelné při práci pracovníka v sociálních službách, tedy důkladné zvládnutí první pomoci osobě s epileptickým nebo podobným záchvatem a podrobné znalosti zásad péče o nemocné s epilepsií, klienty pobytových zařízení sociálních služeb.

Vzdělávací program je akreditován Ministerstvem práce a sociálních věcí a Českou asociací sester.

Více informací

Aktuální nabídka akreditovaných kurzů na první pololetí 2020

Info
Location: Domov Sulická, Sulická 1597/48, 142 00 Praha 4
Date: February 26, 2020
Duration: 1 Day