Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.

Argumentace a vyjednávání

AVPO ČR / Argumentace a vyjednávání

Argumentace a vyjednávání

Info

Zveme vás na dopolední workshop s Evou Markovou na téma Argumentace a vyjednávání.

Termín: pondělí 21.listopadu 2022

Čas: 9 – 12 hod.

Místo: On-line ZOOM

 

Obsah kurzu:

  • Cíl vyjednávání jako pilíř komunikace
  • Základní cesty a principy ve vyjednávání
  • Pravidla konsensuálního vyjednávání
  • Alternativy k vyjednávanému cíli
  • Argumentace cílená na racionalitu a na emoce
  • Naslouchání, respekt a zdolávání námitek
  • Konfliktní situace ve vyjednávání

 

Lektorka Eva Marková
Eva je lektorka, koučka a mediátorka. Jako lektorka se specializuje na osobnostně profesní rozvoj. Jako mediátorka pomáhá nejčastěji řešit spory v rodinách a firemním prostředí. Jejími klienty jsou mezinárodní korporace i jednotlivci, kteří chtějí změnu k lepšímu. Klíčová témata v její práci tvoří psychologie komunikace, sebepoznání, sebeřízení, emoce nebo prezentační a prodejní dovednosti. Eva čerpá z vlastních letitých zkušeností z obchodu, řečnických a psychoterapeutických kurzů a studia filozofie. Je životní optimistka.

 

Workshop je primárně určen účastníkům projektu „Posilováním kompetencí neziskových organizaci k silné občanské společnosti„, ale vítáni jsou i členové AVPO ČR či držitelé značky spolehlivosti.

 

REGISTRACE

 

 

 

Konání workshopu podpořila Nadace OSF v rámci programu Active Citizens Fund, jehož cílem je podpora občanské společnosti a posílení kapacit neziskových organizací. Program je financován z Fondů EHP a Norska.

 

#JDEMEDOTOHO #SODVAHOU

Info
Date: 21 listopadu, 2022
Duration: 1 Day