Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.

Komunikační a marketingové strategie na internetu

Info

Akce v rámci Vzdělávacího programu Sdružení NROS a AVPO Servisní.
Členské organizace AVPO ČR mají 20% slevu.

LEKTOR: Kateřina Švidrnochová 
DATUM: 10. 9. 2020, 9:30 – 16:30
MÍSTO KONÁNÍ KURZU: Václavka – Vzdělávací středisko NROS (Na Václavce 1135/9, Praha 5) – středisko nemá bezbariérový přístup
CENA PRO ČLENY AVPO ČR: 1440 Kč/os členové AVPO ČR

Více informací a registraceZDE

Všechno, co víte či nevíte o PR, marketingu a komunikaci komplexně projdeme se všemi návaznostmi, které nastavování strategie má. Zmapujeme, v jakém stavu je vaše komunikační a marketingová strategie. Na základě podkladů od lektorky si načrtnete vlastní smysluplnou a realizovatelnou strategii s využitím online prostředí na míru vaší organizaci. Nasajete inspiraci na příkladech dobré praxe, seznámíte se s online nástroji, které vám ulehčí život.

CÍL KURZU:

Cílem kurzu je naučit se strategicky přemýšlet nad komunikační a marketingovou strategií a připravit si její základ na míru vaší organizaci.

Začneme od podlahy vaší značkou, komunikací na venek, marketingovou a komunikační strategií. Vysvětlíme si problematiku brandingu, proč je důležité budovat značku, jak a s jakým cílem. Seznámíme se s možnostmi online komunikačních kanálů, jako jsou web a sociální sítě. Naučíme se triky, jak vést promo na sociálních sítích efektivně a profesionálně. Mrkneme na pár vychytávek pro správu Facebook stránky. Ukážeme si online aplikace, které nám zjednodušší práci a život. Vytvoříme si vlastní letáček nebo pozvánku na akci.

  • Promo na internetu – proč je dnes důležité být vidět na internetu a sociálních sítích
  • Komunikační a marketingová strategie
  • Web a sociální sítě – jak být lépe vidět
  • Základy grafiky a copywritingu
  • Přehled online nástrojů pro tvorbu online letáčků, pozvánek, prezentací, brožur a časopisů
  • Ukázka online nástrojů pro jednodušší administrativu
Info
Location: Václavka – Vzdělávací středisko NROS (Na Václavce 1135/9, Praha 5)
Date: September 10, 2020
Duration: 1 Day