Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.

Kulatý stůl: On-line bezpečnost s ohledem na sociální služby

Info

DATUM: 26. listopadu, 9:00–11:00 hod
MÍSTO KONÁNÍ: platforma ZOOM, link obdržíte po přihlášení

Kulatý stůl proběhne ve spolupráci AVPO ČR a UZS ČR.
Online bezpečnost s ohledem na sociální služby, využití sociálního dialogu k posílení bezpečnosti zaměstnanců i klientů.
Doba covidová přenesla spoustu aktivit do onlinu. Jak zůstat v bezpečí při práci v režimu home office, při práci s klienty? Diskuze poskytovatelů sociálních služeb a dalších aktérů neziskového sektoru proběhne v rámci sociálního dialogu.

Se svým příspěvkem vystoupí:
Hana Čepová se dlouhodobě aktivně věnuje problematice počítačové bezpečnosti a gramotnosti. V rámci kulatého stolu se zaměří na zabezpečení toho nejcennějšího, co v organizacích máme – na data (o klientech, zaměstnancích, fungování organizace). Podíváme se na to, co dělat pro to, aby data zůstala v bezpečí. Zároveň si představíme různé nástroje pro on-line komunikaci.

Petr Vít se zaměří na soulad činností s platnou legislativou. Ochrana osobních údajů (zaměstnanců i klientů), GDPR, pracovní právo, sdílení dokumentů, BOZP. Na co si v online prostředí dát pozor a čeho se vyvarovat?

Přijďte s námi diskutovat a podělit o své zkušenosti.

Registrace zde: https://forms.gle/Hw5ENhDtaRGkumbu6

Pozvánka ke stažení 

 

Info
Location: platforma ZOOM
Date: November 26, 2020
Duration: 1 Day