Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.

Mezigenerační vztahy, hodnoty a spolupráce

Info

Nahlédneme na problematiku nežádoucích projevů na pracovišti, možné zdroje konfliktů a nesouladu generací, soustředíme se na pozitivní práci s věkem v každé životní etapě pracovního života.

LEKTORKA: PhDr. Milada Záborcová, Ph.D. (více o lektorce zde)
TERMÍN: 4. prosince 2019, od 9:30 do 13 hodin.
Registrace: https://forms.gle/pDUPJyrHDmSW6XveA

Workshop je věnován tématu mezigenerační spolupráce v týmech se zaměřením na prostředí neziskových organizací. Účastníci budou aktivně zapojeni do práce s hodnotami jednotlivých generací, dozvědí se důležité informace týkající se generací Babyboomers, X, Y, Z, budou moci porozumět jejich specifikům a využít poznatky pro zlepšení týmové komunikace i obecně v mezilidských vztazích.

Na základě příkladů z praxe a díky prostoru pro řešení námětů přímých účastníků se dozvíte i prakticky si vyzkoušíte, jak mohou být dobré mezigenerační vztahy a vzájemná spolupráce významným přínosem a co pro tento výsledek můžete v rámci svých organizací udělat.

Stručný program:
• Mezigenerační vztahy, generace od BB až po Z – hodnoty spjaté s věkem
• Generační spolupráce, problémy i přínosy v rámci společného pracovního týmu
• Nežádoucí jevy problémového chování na pracovišti a co s nimi
• Principy fungující komunikace ve vztahu k věku při vedení lidí i v rámci týmové spolupráce

MÍSTO: AVPO ČR – Asociace veřejně prospěšných organizací ČR, 5. května 1640/65, 140 00, Praha 4 (budova Kongresového centra Praha, vchod č.9)

Poplatek (zahrnuje malé občerstvení): 1500 Kč/os.
Poplatek pro členy AVPO ČR 1200 Kč/os.

Info
Location: AVPO ČR, 5. května 1640/65, Praha 4
Date: December 4, 2019
Duration: 1 Day