Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.

Online kurz chraňte svoji značku – vzbuzuje to důvěru

Info

Co vše potřebujete vědět o ochranných známkách

Termín: 10. 8. 2022
Časová dotace kurzu: od 9.00 do 15.00 hodin (začátek prezence na kurz v 8.30 hodin)
LektorMgr. Michaela Chytilová
Místo konání: online – před kurzem obdržíte instrukce k připojení
Registrace: ZDE
 
Má vaše logo, jméno či brand ochrannou známku? Nevíte? Přesně pro vás je náš kurz s Mgr. Michaelou Chytilovou, která je odborník na slovo vzatý. Pracuje jako patentový zástupce a soudní znalec a také zástupce před EUIPO (Evropský úřad duševního vlastnictví). Ve své praxi zatupovala velké společnosti i drobné živnostníky a absolvovala též kurz Právo duševního vlastnictví na University of Pennsylvania Carey Law School (Philadelphia, US).

V první části kurzu se seznámíme s tím, co je ochranná známka, k čemu slouží. Ukážeme si, co lze a nelze chránit a proč. Podíváme se na možnosti vymáhání práv z ochranné známky, kdy a jak ji použit proti nekalé konkurenci. Vše na praktických příkladech. Živá diskuse se očekává. Ve druhé části se podíváme na konkrétní značky účastníků, zjistíme, zda jsou chráněné a zda je vše, tak jak má být, včetně doporučení, co případně vylepšit.

OBSAH KURZU:

  • Úvod – seznámení se účastníků a lektora
  • Co je ochranná známka
  • Co lze a nelze chránit
  • Na co si dát pozor při výběru značky
  • Jak se bránit při zneužití značky
  • Ochrana značky prakticky – pohled na značky účastníků

CÍLE KURZU:

Ukázat možnosti a cesty k obraně značky před zneužitím, prověřit stávající značky účastníků a ukázat optimální řešení ochrany.

NA KOHO JE KURZ ZAMĚŘEN: 

Na všechny, kdo mají na starosti v organizaci propagaci, vedoucí pracovníci organizací, všechny, které tato problematika zajímá a chtějí se na cokoli z této oblasti zeptat.

Cena:

běžný účastník – 2300Kč/os bez DPH

neziskové organizace – 2100 Kč bez DPH

členové AVPO ČR – 1680 Kč bez DPH

Info
Location: On-line
Date: 10 srpna, 2022
Duration: 1 Day