Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.

Online kurz: Digitální kancelář G Suite

Info

TERMÍN: 21. dubna 2020

LEKTOR: Radek Pohnán 

MÍSTO konání: Kurz proběhne online formou webináře na platformě Google Hangouts Meet

Cena pro člena AVPO ČR: 1.200 Kč

Více informací a registrace: ZDE

OBSAH KURZU: Na kurzu bude představen balík digitální kanceláře od společnosti Google s názvem G Suite. Postupně probereme jednotlivé aplikace v balíčku, představíme si typické příklady použití. Zároveň budou představeny reálné scénáře použití, se zaměřením na řešené problémy a získané výhody. Online forma bude probíhat otevřenou formou, kdy budete moci interaktivně klást otázky, na které Vám lektor odpoví. Ukážeme si i možnosti integrací Cloud aplikací, stejně tak i možnosti automatizací a ulehčení práce.

Jedná se o základní kurz možností G Suite. Budeme primárně probírat možnosti řešení. Cílem kurzu není detailní, pokročilé představení možností uvedeného řešení.

Lektor působí jak v neziskové organizaci Spolek Sousedů, tak i jako místostarosta městyse Škvorec. Je oficiální Google Cloud Partnerem a profesně řeší implementaci G Suite pro komerční subjekty, jednotlivce a školy.

CÍLE KURZU: Poznat možnosti řešení G Suite

Více informací a registrace:

Info
Location: Online formou webináře na platformě Google Hangouts Meet
Date: April 21, 2020
Duration: 1 Day