Sitemap
    Facebook   Youtube    Instagram    Twitter    LinkedIn

Ve spolupráci s Kořencem Golf&SKI Resortem charitativní organizace DEBRA ČR chystá již 12. ročník benefičního golfového turnaje, a to v neděli 28. května 2017. Cíl zůstává po celou dobu neměnný – podpora dětí a dospělých, kteří trpí vzácnou nemocí epidermolysis bullosa congenita – v ČR známou jako nemoc motýlích křídel. „Velmi nás těší již 12-ti letá spolupráce s Kořencem golf ski resort. Na turnaji vždy vládne přátelská atmosféra, kde se setkávají nejen skvělí hráči a příznivci golfu, ale i partneři a přátelé DEBRA ČR, kteří jdou ruku v ruce, den za dnem společně s námi a pomáhají tak lidem s nemocí motýlích křídel,“ doplnila patronka organizace, herečka Jitka Čvančarová. Realizaci 12. ročníku DEBRA Jamky pro motýlí křídla doprovodíme zajímavými vloženými soutěžemi a tombolou, na které přispěli zajímavými cenami partneři turnaje. Výtěžek z turnaje bude použit na podporu projektů pro osoby s nemocí motýlích křídel. Přihlášení do turnaje na www.cgf.cz v případě zájmu o partnerství kontaktujte DEBRA ČR na e-mailu: info@debra-cz.org či na tel. 773 628 299.

Více informací: http://www.debra-cz.org/aktualita/beneficni-golfovy-turnaj-debra-jamka-pro-motyli-kridla.

Ppokračující výcvikový kurz pro koordinátory dobrovolníků. Kurz je určen pro ty, kteří ovládají základní informace o managementu dobrovolnictví. Kurz volně navazuje na kurz Management dobrovolnictví I., ve kterém byla zpracována základní témata jako výběr, výcvik dobrovolníků, průběžná práce s dobrovolníky, supervize a evaluace. Současný kurz je postaven především na zkušenostech koordinátorů dobrovolníků. Kurz se hlouběji zaměřuje na podíl osobní a profesní role koordinátora dobrovolníků, rizika práce v pomáhajících profesích a rozbor konkrétních témat souvisejících s jednotlivými dobrovolnickými programy (práce s dobrovolníky, syndrom vyhoření, supervize a evaluace, sebepoznávání). Kurz je veden formou zážitkových a supervizních technik. V programu kurzu jde především o výměnu vzájemných zkušeností, o zpracování různých témat formou supervize a také o pohled na problematické oblasti Vašeho dobrovolnického programu.

Více informací: http://www.hest.cz/cs-CZ/aktualne/kurzy-management-dobrovolnictvi-i-a-ii-v-dubnu-a-kvetnu-2017.

Vážení přátelé, zveme Vás na 8. ročník Mistrovství ČR ve výkonu asistenčních psů 2017 a 13. ročník vrcholné soutěže majitelů vodících psů o mistrovský Pohár Českého kynologického svazu 2017 Jedinečné soutěže majitelů asistenčních psů a jejich čtyřnohých parťáků se konají v sobotu 3. června ve výcvikovém areálu Helppes v Praze 5 – Motole ve spolupráci s Klubem speciálního výcviku a Českého kynologického svazu. Nádherné poháry pro ty nejúspěšnější a oběma vítězům věnoval Český kynologický svaz. Záštitu nad oběma mistrovskými soutěžemi převzalo Ministerstvo práce a sociálních věcí a Městská část Praha 5. Zahájení: 9:45 hodin. Slavnostní vyhlášení: cca 15:00 hodin. Mistrovství ČR ve výkonu asistenčních psů je stále jedinou soutěží tohoto druhu nejen v ČR, ale i na světě. Další informace o soutěžích najdete na www.helppes.cz

Více informací: https://www.helppes.cz.

Kurz je určen zejména pracovníkům, kteří ve své praxi pracují se zadluženými a předluženými klienty. V rámci kurzu účastníci získají nezbytný přehled o základních pojmech souvisejících s insolvenčním řízení obecně, naučí se rozeznávat, kdy je dlužník v úpadku a jakými způsoby lze úpadek dlužníka řešit. V rámci kurzu je kladen důraz zejména na posuzování vhodnosti oddlužení pro konkrétního dlužníka na zpracovávání návrhu na povolení oddlužení. Kurz je orientován velmi prakticky, tudíž účastníci kurzu budou moci různými metodami (cvičení, příklady, modelové situace) získat s použitím nově nabytých znalostí v praxi použitelné dovednosti (výpočet výše dluhů a výše uspokojení věřitelů v oddlužení, zpracování návrhu na povolení oddlužení vč. jeho příloh, samostatná práce s insolvenčním rejstříkem, apod.).

Více informací: http://www.akademie-diversitas.cz/vzdelavaci-programy/jak-pripravit-navrh-na-oddluzeni-od-zacatku-az-do-konce.

Srdečně zveme všechny děti na další ročník "Rekondičního pobytu FIT“. Čekají vás sportovní a pohybové hry, výlety, táboření, cykloturistika, koupání a spousta zábavy. Chcete zažít něco nového uprostřed party dobrých kamarádů? Neváhejte a přihlaste se! Akci organizuje Oblastní unie neslyšících Olomouc ve spolupráci s Centrem služeb pro neslyšící a nedoslýchavé, o.p.s. Cena pobytu je 2 990 Kč, akce se uskuteční 5.8.2017 - 12.8.2017 ve Velkých Losinách v penzionu FIT. Kontakt na hlavní organizátory pobytu: Roman Hudec - 739 308 003 Svatava Panská - 773 621 650 Přihláška online, na zasláním na email valentyna.buckova@ounol.cz nebo pošlete na adresu: Oblastní unie neslyšících Olomouc, z. s., Jungmannova 972/25, 779 00 Olomouc – Hodolany Částku za pobyt (2990 Kč) je nutné zaslat do 30. 6. 2017 převodem na účet č. 27-4181160297/0100.

Více informací: http://www.csnn.cz/detsky-tabor-fit/.

Partneři

HLAVNÍ PARTNER:  SKUPINA ČEZ       PARTNEŘI:  Gradalogo-neziskovkycz logo-WKCSOB_webWTF-webJ&T_logo_web_avpoBlesk-avpo-webPR_klub sirius_avpoalza

OPZ-webgiving-tuesday-avpo-web