Sitemap
    Facebook   Youtube    Instagram    Twitter    LinkedIn

Chcete si vyzkoušet zumbu, Nordic Walking či specifické posilovací cvičení pro seniory? Myslíte si, že v seniorském věku už nemá smysl začít běhat? Anebo si jen chcete potrénovat paměť či procvičit své mozkové hemisféry? Tak právě pro Vás je připravena mezigenerační akci ZáříME, kterou pro Vás pořádáme již po páté v pondělí, 24.září odpoledne, v ZŠ Poláčkova na Praze 4. Cílem akce je vždy snaha o společnou aktivitu, kterou by spolu mohly v jeden okamžik provádět všechny generace bez rozdílu věku. Letošní společnou aktivitou bude ZUMBA, kterou si s námi doufáme vyzkouší včechny zúčastněné generace! Akci moderuje Jan Smetana, sportovní moderátor ČT.

Více informací: www.zarime.info.

EDA cz, z.ú., vypisuje výběrové řízení na pozici: Konzultant/ka krizové linky EDA Požadujeme: výcvik v telefonické krizové intervenci akreditovaný MPSV ČR výcvik v chatu akreditovaný MPSV ČR, případně ochota si ho dodělat ukončené vzdělání dle zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb., v platném znění trestní bezúhonnost praxe v oboru min. 2 roky zkušenost s prací s cílovou skupinou výhodou Nabízíme: práci v otevřeném a příjemném kolektivu práci na DPP, hodinový rozsah odpovídá úvazku 0,2 – 0,3, dle dohody pravidelné supervize, intervize a průběžné vzdělávání Nástup ihned Životopis zasílejte do 25.9.2018 Kontaktní osoba: Zuzana Malá, e-mail: zuzana.mala@eda.cz, tel: 777 874 646 Předmět: výběrové řízení EDA cz, z.ú., Filipova 1, 148 00 Praha 4 - Chodov

Více informací: https://www.eda.cz/cz/o-nas/co-je-u-nas-noveho/.

Představíme vám hry rozvíjející osobnost dítěte od 3 do 5 let a zaměříme se na problematiku přípravy sociálně znevýhodněných dětí do vzdělávacího systému. Předáme vám logopedické hry a tipy z praxe, ale i další aktivity rozvíjející kognitivní funkce, motoriku, komunikační dovednosti a percepci. Nečekejte nudnou teorii (i když něco obecného o vývoji osobnosti předškoláků si samozřejmě řekneme), lektorka Lucie Ryšavá povede workshop hravou formou. Cena workshopu: 250 Kč Zájemci se hlaste na: http://bit.ly/prihlaska_AD

Více informací: https://www.facebook.com/events/448832972273433/.

Už jste slyšeli o EEG Biofeedback? Je to alternativní terapeutická metoda, kterou už několik let používáme v IQ Roma Servisu při práci s dětmi s poruchami pozornosti a učení. Metoda, při níž mozek naplno využívá svůj potenciál, prokazatelně funguje, tak si přijďte poslechnout naše zkušenosti, inspirovat se, a především si hraní her s elektrodami na hlavě sami vyzkoušet. Cena workshopu: 50 Kč Zájemci se hlaste na: http://bit.ly/prihlaska_AD LUCIA LAGOVÁ, která vás workshopem provede, absolvovala kurz pro profesionální EEG Biofeedback terapeuty a v IQ Roma servis metodu používá od října 2017.

Více informací: https://www.facebook.com/events/2390620420954499/.

Děláte báječné věci a pomáháte lidem, tak se postarejte, ať o tom všichni ví. Základy PR a marketingu může dělat každá neziskovka. Na workshopu se dozvíte konkrétní tipy z praxe, co a jak komunikovat s veřejností na Facebooku, Instagramu, v newsletterech, na webu a samozřejmě v médiích. Cena workshopu: 300 Kč Zájemci se hlaste na: http://bit.ly/prihlaska_AD JANA PROCHÁSKOVÁ pracovala jako redaktorka v novinách, copywriterka a obsahová marketérka pro velké firmy i začínající startupy. Své zkušenosti nyní uplatňuje jako PR manažerka v IQ Roma servisu.

Více informací: https://www.facebook.com/events/260959951188103/.

Kvalitní zpětná vazba pomůže lidem rozvíjet se, zabrání opakování stejných chyb a posílí vztahy. Dát takovou zpětnou vazbu není lehké, ale naučit se její základní pravidla prospěje každému. Jak na zpětnou vazbu, jednu z částí kurzu Vedení týmu, proto představí Denisa Sedláčková i v rámci Neziscaffé. Cena workshopu: 50 Kč Zájemci se hlaste na: http://bit.ly/prihlaska_AD DENISA SEDLÁČKOVÁ pracuje v IQ Roma servis jako vedoucí Programu pro rodiny a vede vzdělávací kurzy Vedení týmů v sociálních službách I. a II.

Více informací: https://www.facebook.com/events/283086228950123/.

Vše, co jste chtěli vědět o drogách a báli jste se zeptat. Probereme, jak poznat, že je váš klient na drogách (zaměříme se na pervitin a metadon), ale především co od něj v tomto stavu můžete čekat. Sylva Klašková se s vámi podělí o zkušenosti a tipy z praxe a vyvrátí pár nejčastějších mýtů o drogově závislých. Cena workshopu: 200 Kč Zájemci se hlaste na: http://bit.ly/prihlaska_AD SYLVA KLAŠKOVÁ se psychotropními látkami zabývá už zhruba 7 let. Ve spolupráci s Podanými rukami lektorovala preventivní programy pro střední školy, nyní působí ve středisku výchovné péče Help me a IQ Roma servis.

Více informací: https://www.facebook.com/events/2127365160856075/.

Představte si, že sedíte na přednášce nebo na poradě a jen tak si bezmyšlenkovitě čmáráte do papíru před sebou. Klidně v tom pokračujte, ale tentokrát se nad obsahem čmáranic zamyslete – můžete si díky tomu pořídit užitečné výpisky. Stačí se seznámit s metodou vizuálních poznámek sketchnotes, která je vhodná i pro ty, kteří o sobě tvrdí, že neumí kreslit. Přijďte se přesvědčit na další Neziscaffé! Cena workshopu: 50 Kč Zájemci se hlaste na: http://bit.ly/prihlaska_AD DENISA SEDLÁČKOVÁ, která vás s metodou sketchnotes seznámí, vede v IQ Roma servis Program pro rodiny a intenzivně "skečnoutuje" už několik let.

Více informací: https://www.facebook.com/events/339724266798163/.

Partneři

PARTNEŘI:  Grada logo-WK  WTF-webBlesk-avpo-webPR_klubgiving-tuesday-avpo-web OPZ-webLogo_VOSP_2011_BW bez-nazvu-1  logo-vzdelavani chytilova