Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.

Hana Čepová je spoluzakladatelkou organizace Právě teď! o.p.s., kde má stále na starost marketing, komunikaci a produkci vybraných aktivit. Organizace se věnuje změna vnímání problematiky stáří a stárnutí a připravuje vzdělávací, pohybové a společenské aktivity pro seniory zejména v Praze.

Před tím, než přišla do neziskového sektoru, měla dvacet let vlastní úspěšnou marketingovou agenturu, která pracovala např. pro klienty Intel, Dell, FedEx a mnohé další. Magisterský titul získala na VŠFS Praha v oboru Marketingové komunikace, bakalářský získala předtím na Vysoké škole manažerské informatiky a ekonomiky v oboru IT pro ekonomy.

Hanka je mimo jiné i certifikovaný kouč a mentor s certifikací EMCC „Practitioner“ a Gestalt kouč. Ráda koučuje klienty, kteří chtějí opravdu dosáhnout změny a kterým, jak sama říká „září oči, když o změně mluví“.

Nejen díky její dlouholeté praxi s klienty z oblasti IT se nyní aktivně věnuje tématům týkajícím se kybernetické bezpečnosti, která v AVPO ČR prosazuje a školí.