Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.

Václav pracoval v redakci zahraničního zpravodajství televize Nova, BBC v Londýně a v Praze jako redaktor a moderátor. Byl také šéfredaktor časopisů Barlife a TravelFocus, odborného týdeníku Strategie a uváděl magazín Z1 Marketing. Vedl redakci zahraničního zpravodajství televize Z1.

Byl šéfredaktorem v České televizi moderoval pořad Média a svět a pracoval v Českém rozhlase, kde v letech 2011-2013 vedl zpravodajskou stanici Rádio Česko. Poté působil jako publisher B2B titulů vydavatelství Economia a šéfredaktor týdeníku Marketing & Media.

Necelé tři roky strávil v agentuře Bison & Rose na pozici konzultanta, kde odpovídal za práci pro klíčové klienty jako Nestlé, KKCG, Uber, Billa, Microsoft, Coca-Cola nebo Xerox. Od roku 2016 je šéfem komunikace skupiny Tipsport. O rok později se stal i předsedou správní rady její nadace. Václav je absolventem IVLP programu amerického ministerstva zahraničí a členem jeho výboru, spolupracoval jako lektor s Aspen Institutem, VŠFS, Metropolitní univerzitou, přednáší na VOŠP.

Jeho mediatréninky absolvovaly stovky osobností veřejného života a business leaderů v ČR a řadě zemí Evropy.