Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.

Nabídka softwarových produktů zdarma pro všechny

Nabídka softwarových produktů společnosti ROUCEK Group s.r.o. zdarma pro potřeby organizací, které se přímo, nebo nepřímo podílejí na boji s virem COVID-19 v České republice. Tato podpora se nevztahuje pouze na licence našich programů, ale také na práci našich zaměstnanců s kompletním nastavením a zajištění chodu těchto programů.

V nabídce jsou 3 programy, které mohou aktuálně pomoci s bojem COVID-19:

InsightSofa – Názor a potřeby široké veřejnosti

Nástroj pro sběr a vyhodnocení názoru a potřeb široké veřejnosti. Pomocí tohoto nástroje mohou organizace zjistit, co momentálně lidé nejvíce potřebují a jaké jsou jejich problémy v aktuálním dění. (www.insightsofa.com)

AutoMail – Hromadné sdělování zpráv široké veřejnosti

Nástroj pro hromadné sdělování informací široké veřejnosti. Pomocí tohoto nástroje mohou organizace vydávat a zveřejňovat důležité informace a informovat tak veřejnost o důležitých událostech. (www.automail.cz)

EMA Intranet – Organizace týmů, efektivní fungování

Nástroj pro sdílení dokumentů, organizace práce, plnění úkolů, interní komunikaci, sdílení znalostí a efektivnější spolupráci v týmech. (www.ema-intranet.com)

Víte-li o někom komu by tato pomoc rovněž pomohla?

Kontakt: 

Jan Miženko
m: + 420 776 005 326
e: jmizenko@insightsofa.com
www.insightsofa.com