Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.

Sdílené testovací místo v Praze pro organizace poskytující sociální služby

Pracovníci, kteří se musí vládním nařízením každých 5 dní testovat na covid 19, mají možnost testování (po předchozí rezervaci) od po – pá od 7:00 do 19:30 v Centru Filipovka na Chodově.

Jak na to?
Doporučujeme spojit se s Ing. Romanem Muchou, Ředitel společnosti Hornomlýnská, o.p.s. – www.hornomlynska.cz; Manažer Komunitního, integračního a volnočasového centra Filipovka – www.centrumfilipovka.cz, mobil: +420 733 553 105, reditel@hornomlynska.cz,
filipovka@hornomlynska.cz

Co předchází testování?
Bude s vámi uzavřená smlouva. Veškerou administrativu zajišťuje smluvně společnost, která běžně poskytuje pracovně-lékařské služby. Veškerá spolupráce je smluvně upravena. Firma zajišťuje též komunikaci s příslušnými zdravotními pojišťovnami, konkrétních pracovníků našich organizací.

Průběh testování:
Zaregistrujete své pracovníky a následně rezervujete čas testování v rezervačním systému tak, aby pracovník splňoval 5ti denní lhůtu mezi jednotlivými testy. Pracovníci dochází podle rezervace na místo testování, kde vyčkají 15 min do vyhodnocení testu. Organizace každý den obdrží protokol o výsledcích testování konkrétních pracovníků. V případě pozitivního testu lze na místě provést i test PCR.

Kdo za projektem stojí?
Do projektu vás zve členská organizace POHODA. Projekt zahájila společně s dalšími organizacemi, které poskytují osobní asistenci nebo chráněné bydlení. Hlavním iniciátorem a organizátorem je společnost Hornomlýnská, o.p.s., Ing. Roman Mucha. Do projektu se zapojily společnosti jako je Asistence, o.p.s., Nautis, POHODA, Fosa, Maltézská pomoc, Sue Ryder aj.

Důležité:
Testování probíhá pouze v Praze.