Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.

Nový benefit pro členské organizace Asociace veřejně prospěšných organizací ČR

Nabídka akreditovaných vzdělávacích kurzů od Diakonické akademie s 20% slevou pro členy AVPO ČR. 

Diakonická akademie je jeden z největších vzdělavatelů v oblasti profesního vzdělávání v sociálních službách. Ročně realizují kolem 580 kurzů z čehož je více než 80 akreditovaných u MPSV (např. kurzy pro manažery, kurzy zaměřené na osobnostní rozvoj a na prevenci syndromu vyhoření, kurzy pro ty, co pečují o seniory, lidi s postižením nebo jinak potřebné a kulaté stoly pro sdílení dobré praxe).

Kurzy jsou určeny pro všechny zájemce ze sociálních služeb, pracovníky neziskových organizací i všechny ostatní, kterým je blízká problematika vybraného kurzu či kulatého stolu. Kurzy jsou realizovány v malých skupinách (max. 12 účastníků), aby mohl být zajištěn individuální přístup lektora a účastníci si tak mohly informace a dovednosti vyzkoušet a netrénovat, aby je po skončení kurzu mohli uplatnit přímo v praxi.

Diakonická akademie má učebny v Praze, ale lektoři dojíždějí realizovat kurzy po celé republice.

Další informace a seznam kurzů naleznete na www.diakonicka-akademie.cz.

Členové Asociace veřejně prospěšných organizací ČR mají možnost čerpat slevu ve výši 20 %, stačí zadat do přihlášky ke kurzu poznámku „člen AVPO“.

Platnost od 15. 3. 2023 do 31.12.2023.