Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.

O nás

AVPO ČR / O nás

Posláním AVPO ČR je přispívat k vytváření transparentního, spolehlivého a moderního neziskového sektoru.

AVPO ČR začala svoji činnost v roce 2010 jako střešní a všeoborová asociace neziskových organizací. V současné době sdružuje více než sto neziskovek, převážně se jedná o organizace servisního typu (poskytovatele veřejně prospěšných služeb).

AVPO ČR svým členským organizacím poskytuje všestranný servis a aktivně hájí a prosazuje jejich zájmy.

Od roku 2014 je AVPO ČR správcem značky Spolehlivá veřejně prospěšná organizace (Značky spolehlivosti). Posláním Značky spolehlivosti je posilovat důvěru dárců a podporovatelů k neziskovým organizacím.

AVPO ČR je členem

UNIE ZAMĚSTNAVATELSKÝCH SVAZŮ ČR (UZS ČR)

UZS je členskou organizací Konfederace zaměstnaneckých a podnikatelských svazů. Sdružuje a zastupuje přes 7 000 organizací s více než 700 000 zaměstnanci. V rámci UZS je sdruženo více než 600 neziskových organizací (NNO) zejména z oblastí školství, sociálních služeb, zdravotnictví, kultury nebo zájmových uskupení. Byla zde proto vytvořena v ČR naprosto ojedinělá platforma pro nestátní neziskové organizace.

INTERNATIONAL COMMITTEE ON FUNDRAISING ORGANIZATIONS (ICFO)

ICFO už od roku 1958 sdružuje správce značek hodnotících hospodaření neziskových organizací s prostředky od soukromých dárců. V současnosti má ICFO 21 členů z 20 zemí světa. AVPO ČR se stala přidruženým členem v roce 2013.

DIVÁCKÁ RADA ČT

Divácká rada je poradním orgánem České televize v oblasti poznávání potřeb a zájmů občanů a jednotlivých diváckých skupin a posilování zpětné vazby s veřejností. V současné době je členem šedesátka
významných institucí, které zaměřením své činnosti působí ve veřejném
zájmu nebo ve prospěch obecně prospěšných cílů. Myšlenka vytvořit
Diváckou radu byla součástí kandidátského projektu generálního ředitele Petra Dvořáka. AVPO ČR je zakládajícím členem Divácké rady.
V Divácké radě zastupuje AVPO ČR ředitelka Monika Jindrová.

 

 

VÝROČNÍ ZPRÁVY

ZÁKLADNÍ DOKUMENTY 

NAŠE LOGO

blesk
prklub
alza
voš
nadacejt
uzs logo
giving
wolters
chytilova
bestof
sanofi
sirowa