Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.
 

O nás

AVPO ČR / O nás

Posláním AVPO ČR je přispívat k vytváření transparentního, spolehlivého a moderního neziskového sektoru.

Posláním AVPO ČR je přispívat k vytváření transparentního, spolehlivého a moderního neziskového sektoru.

AVPO ČR začala svoji činnost v roce 2010 jako střešní a nadoborová asociace neziskových organizací. V současné době sdružuje téměř sto neziskovek, převážně se jedná o organizace servisního typu (poskytovatele veřejně prospěšných služeb).

AVPO ČR svým členským organizacím poskytuje všestranný servis a aktivně hájí a prosazuje jejich zájmy.

Od roku 2014 je AVPO ČR správcem značky Spolehlivá veřejně prospěšná organizace (Značky spolehlivosti). Posláním Značky spolehlivosti je posilovat důvěru dárců a podporovatelů k neziskovým organizacím.

AVPO ČR je členem

UNIE ZAMĚSTNAVATELSKÝCH SVAZŮ ČR (UZS ČR)

UZS je členskou organizací Konfederace zaměstnaneckých a podnikatelských svazů. Sdružuje a zastupuje přes 7 000 organizací s více než 700 000 zaměstnanci. V rámci UZS je sdruženo více než 600 neziskových organizací (NNO) zejména z oblastí školství, sociálních služeb, zdravotnictví, kultury nebo zájmových uskupení. Byla zde proto vytvořena v ČR naprosto ojedinělá platforma pro nestátní neziskové organizace.

INTERNATIONAL COMMITTEE ON FUNDRAISING ORGANIZATIONS (ICFO)

ICFO už od roku 1958 sdružuje správce značek hodnotících hospodaření neziskových organizací s prostředky od soukromých dárců. V současnosti má ICFO 21 členů z 20 zemí světa. AVPO ČR se stala přidruženým členem v roce 2013.

 

VÝROČNÍ ZPRÁVY

ZÁKLADNÍ DOKUMENTY 

NAŠE LOGO

blesk
prklub
alza
voš
nadacejt
vzdelavani
giving
wolters
chytilova
bestof