Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.

Tým AVPO Servisní

AVPO ČR / AVPO Servisní, o.p.s. / Tým AVPO Servisní

Monika Jindrová

Ředitelka AVPO Servisní

Monika Jindrová se v neziskovém sektoru pohybuje od roku 2010. Je spoluzakladatelkou organizace ORBI PONTES, kde zastává pozici předsedkyně rady spolku. Zkušenosti s asociační prací získala v Asociaci organizací neslyšících, nedoslýchavých a jejich přátel.

V AVPO ČR pracuje od roku 2016 na pozici ředitelky, na starosti má kompletní zajištění chodu sekretariátu AVPO ČR, personální agendu, řízení projektů, akce pro členské organizace a držitele Značky spolehlivosti, rozvoj asociace a Značky spolehlivosti. Zároveň je ředitelkou AVPO Servisní, o.p.s.

Kontakt: jindrova@avpo.cz / +420 724 173 217 / LinkedIn

Zita Lara

Marketing

Zita Lara působila v letech 2006 až 2014 jako ředitelka neziskové organizace People Management Forum (dříve Česká společnost pro rozvoj lidských zdrojů) a získala tak řadu zkušeností jak z neziskového sektoru, tak i v oblasti plánování a realizace různých rozvojových aktivit. Později se věnovala a stále se věnuje marketingu v oblasti vzdělávání a cestovního ruchu.

V AVPO Servisní pomáha zviditelnit jednotlivé aktivity i vzdělávací akce organizace nejenom prostřednictvím online prostředí.

Kontakt: lara@avpo.cz / +420 774 300 902 / LinkedIn

SPRÁVNÍ RADA

  • Jan Horký, předseda správní rady AVPO Servisní, konzultant
  • Monika Kavanová, konzultantka a lektorka, LinkedIn
  • Michael Kratochvíl, fotograf

DOZORČÍ RADA

  • Petra MžourkováEDA cz, z.ú./ LinkedIn
  • Alena Nováková, Aliance žen s rakovinou prsu, o.p.s.
  • Hana Čepová, Právě teď! o.p.s./Linkedin
nadacejt
adminfff-ajax