Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.

Tým AVPO Servisní

AVPO ČR / AVPO Servisní, o.p.s. / Tým AVPO Servisní

Mgr. Aleš Mrázek, Th.D.

Ředitel AVPO Servisní

V AVPO ČR pracuje od jejího založení v roce 2010. Má na starosti agendu spojenou s přijímáním nových členů a dohlíží, aby členské organizace naplňovaly standardy asociace. Je vedoucím hodnotitelského týmu značky spolehlivosti. Podílí se též na tvorbě standardů a metodik značky. V rámci projektů AVPO ČR pracuje především na přípravě odborných studií a analýz.

Jako hodnotitel se podílel na přípravě Zprávy o stavu rozvoje občanského sektoru v ČR, kterou AVPO ČR připravovala pro americkou vládní agenturu USAID. Je členem Rady vlády pro nestátní neziskové organizace, Monitorovacího výboru Operačního programu Praha – Pól růstu ČR a pravidelně se účastní jednání řady dalších pracovních a poradních orgánů českého neziskového sektoru. Je členem redakční rady odborného časopisu Sociální pracovník. Příležitostně se věnuje i přednáškové a lektorské činnosti. Zároveň je ředitelem a statutárem AVPO Servisní, o.p.s.

Kontakt: mrazek@avpo.cz / +420 739 655 241 / LinkedIn

SPRÁVNÍ RADA

  • Jan Horký, předseda správní rady AVPO Servisní, konzultant
  • Monika Kavanová, konzultantka a lektorka, LinkedIn
  • Michael Kratochvíl, fotograf

DOZORČÍ RADA

  • Petra MžourkováEDA cz, z.ú./ LinkedIn
  • Alena Nováková, Aliance žen s rakovinou prsu, o.p.s.
  • Hana Čepová, Právě teď! o.p.s./Linkedin