Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.

Výhody členství

AVPO ČR / Členství / Výhody členství

Členská organizace AVPO ČR:

 • je součástí skupiny transparentních organizací, kterým jde o dobrou pověst neziskového sektoru v ČR
 • podílí se a ovlivňuje nové zákonné normy a strategické dokumenty, které regulují fungování neziskového sektoru
 • má zázemí pro vlastní rozvoj a další profesionalizaci
 • sdílí svoje znalosti, dovednosti a zkušenosti s ostatními členy
 • má přístup k novým trendům
 • získává členské benefity (slevy, speciální nabídky, kurzy a akce)
 • může se zdarma nebo se slevou účastnit konferencí a jiných akcí pořádaných AVPO ČR
 • získává pravidelně 1x za 14 dní elektronický infoservis s užitečnými informacemi
 • má možnost zvýhodněného poradenství v oblasti projektového řízení a psaní projektových žádostí
 • může konzultovat právní otázky s právníkem za zvýhodněnou cenu 550 Kč/hodina
 • může konzultovat účetní a daňové otázky s auditorem se slevou 20%
 • může konzultovat s odborníky z WTF digital, s.r.o. reklamy na internetu (sociální sítě, google grant – Google Ads, Sklik) za zvýhodněnou cenu 550 Kč/hodina
 • získává slevu na akce pořádané PR Klubem

KONZULTACE PROJEKTOVÝCH ŽÁDOSTÍ

Nabízíme konzultace projektových žádostí, a to buď jednorázové, nebo průběžné ke konkrétnímu projektu. Konzultace probíhá osobně, telefonicky, přes Skype či e-mailem.

Jednorázová konzultace – 550 Kč

Rozpracovanou projektovou žádost nebo její koncept je možné zaslat expertovi AVPO ČR k posouzení. Následně se uskuteční společná osobní, telefonická nebo Skype konzultace s diskusí nad doporučeními a návrhy úprav (v rozsahu 30–45 minut).

Průběžné konzultace ke konkrétnímu projektu – 1500 Kč

Doprovázení při tvorbě projektové žádosti v celkovém rozsahu 3 hodin práce experta. Lze kombinovat osobní setkání, telefonickou a e-mailovou komunikaci. Zpětná vazba k připravovanému projektu a jeho kapitolám v různých fázích přípravy.

Kontakt: jindrova@avpo.cz

STUDIUM PUBLICISTIKY

S Vyšší odbornou školou publicistiky (VOŠP) v Praze spolupracujeme od roku 2017.  Pro školní rok 2017/2018 jsme získali 16 míst pro zájemce o studium publicistiky. Školné je plně hrazeno AVPO ČR, kapacita byla naplněna. 

PŘIHLÁŠENÍ OCHRANNÉ ZNÁMKY

Patentová kancelář Chytilová & spol., s.r.o. nabízí členům AVPO ČR 50% slevu na služby spojené s přihlášením ochranné známky.

Nabídka služeb zahrnuje:

Analýzu – Podle požadavku klienta navrhneme optimální řešení ochrany loga nebo názvu produktu. Zvážíme, jakou variantu přihlásit, kam a pro co.

Rešerši – Prověříme, jestli vybrané označení je vůbec možné zaregistrovat. Zjistíme, jestli neexistuje stejné nebo i podobné označení, které může bránit zápisu, zpracujeme zprávu a navrhneme řešení.

Zatřídění – Vytvoříme vhodný seznam výrobků a služeb, který bude ochranná známka chránit, a to tak, aby byl v souladu s pravidly pro zápis ochranných známek a současně poskytoval majiteli známky potřebnou ochranu.

Podání přihlášky a úhradu poplatků – Připravíme a podáme přihlášku správně a bez formálních vad a uhradíme příslušné správní poplatky.

Zastupování – Zastupujeme klienta po celou dobu řízení, takže se on sám nemusí již o nic dalšího starat.

Následnou péči – Po zápisu ochranné známky kontrolujeme aktuálnost údajů o majiteli a upozorňujeme na změny. Informujeme o změnách ve známkové praxi a právu. Upozorňujeme na podvodná jednání. Hlídáme termíny obnovy.

V případě zájmu kontaktujte paní Chytilovou, tel. 728 303 023 nebo 792 301 877, e-mail: michaela@chytilova.cz nebo asistent@chytilova.cz. Více informací:  web: www.chytilova.cz, www.fenomen-znacky.cz.