Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.

Zpracování osobních údajů

AVPO ČR / Zpracování osobních údajů

INFORMACE KE ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍ CH ÚDAJŮ

Dovolujeme si Vás požádat, abyste se seznámili s informacemi o zpracování osobních údajů v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „Obecné nařízení“) a zákonem 89/2012 Sb.

Uděluji svůj souhlas se zpracování osobních údajů spolku Asociace veřejně prospěšných organizací ČR, z.s., sídlem: Švédská 22, 150 00 Praha 5, spisová značka: L 58616 vedená u Městského soudu v Praze a dále AVPO Servisní, o.p.s., sídlem: Švédská 22, 150 00 Praha 5, spisová značka: O 1588 vedená u Městského soudu v Praze.

Správce bude Vaše osobní údaje zpracovávat v rozsahu, v jakém byly Vámi správci poskytnuty, tj. zejména v rozsahu: jméno, příjmení, e-mail, telefonní číslo, název společnosti.  Vaše údaje bude správce zpracovávat manuálně, automaticky a prostřednictvím svých zaměstnanců, funkcionářů a dobrovolníků za účelem:

 • vedení databáze členů
 • vedení databáze držitelů značky spolehlivosti
 • zasílání marketingových a obchodních sdělení

Na základě zákona má subjekt údajů právo přístupu ke svým osobním údajům zpracovávaným správcem (zejména právo na poskytnutí informace o účelu zpracování, rozsahu a povaze zpracovávaných údajů, příjemci či příjemcích) nebo svůj souhlas odvolat.

Poskytnuté osobní údaje nebudou předávány za jakýmkoliv účelem třetí straně. Správce bude Vaše osobní údaje zpracovávat po dobu udělení souhlasu, nebude-li tento souhlas se zpracováním osobních údajů z Vaší strany odvolán. Tento Váš dobrovolně udělený souhlas se zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat, a to prostřednictvím zaslání emailové zprávy na adresu: avpo@avpo.cz či písemně na adresu sídla správce: Švédská 22, 150 00 Praha 5.

Zasílání elektronických obchodních sdělení pro zákazníky ve smyslu nabídky služeb informační společnosti (tzv. zákaznická výjimka) dle příslušného právního předpisu je možné zrušit prostřednictvím odkazu obsaženého v každém jednotlivém obchodním sdělení.

Odvoláním souhlasu není dotčena zákonnost zpracování vycházejícího ze souhlasu, který byl dán před jeho odvoláním. Odvolání souhlasu též nemá vliv na zpracování osobních údajů, které správce zpracovává na základě jiného právního základu, než je souhlas (tj. zejména je-li zpracování nezbytné pro splnění smlouvy, právní povinnosti či z jiných důvodů uvedených v platných právních předpisech).

Udělením svého souhlasu zároveň potvrzuji, že jsem byl(a) obeznámen(a) se svými právy podle Obecného nařízení zejména na přístup a kontrolu svých osobních údajů zpracovaných společností správcem.

Kompletní výčet práv subjektu údajů je k dispozici v kapitole 3, oddílu 1-5, článku 12-23 Obecného nařízení.

Ve vztahu k Vašim osobním údajům máte zejména následující práva:

 • a) právo svůj souhlas kdykoli odvolat;
 • b) právo osobní údaje opravit či doplnit;
 • c) právo požadovat omezení zpracování;
 • d) právo vznést námitku či stížnost proti zpracování v určitých případech;
 • e) právo požadovat přenesení údajů;
 • f) právo na přístup k osobním údajům;
 • g) právo být informován o porušení zabezpečení osobních údajů v určitých případech;
 • h) právo na výmaz osobních údajů (právo být „zapomenut“) v určitých případech; a
 • i) další práva stanovená v obecném nařízení o ochraně osobních údajů č. 2016/679.