Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.

Konzultace

AVPO ČR / AVPO Servisní, o.p.s. / Konzultace

KONZULTACE Z OBLASTI ÚČETNICTVÍ, DANÍ A PRÁVA

AVPO Servisní zajistí na základě vašeho požadavku profesionální konzultace v oblasti daní a účetnictví,  práva, přípravy projektů, online marketingu a v řadě dalších oblastí. Spolupracujeme s týmem profesionálních konzultantů v oblasti neziskového sektoru. Řada z nich pro nás také připravuje semináře a workshopy.

Napište nám, co potřebujete řešit, formulujte stručné zadání (popis problému) a zašlete jej na adresu jindrova@avpo.cz

Na základě Vašeho požadavku vám doporučíme vhodného konzultanta, který se s vámi spojí a domluví na následném postupu. Více informací získáte níže (Podmínky pro poskytování konzultací).

CENY KONZULTACÍ pro členy AVPO ČR

 • Právní konzultace – 550 Kč/hodina
 • Projektové poradenství – 550/hodina
 • Online marketing – 550/hodina

Účetní a daňové konzultace zprostředkuje AVPO Servisní členům AVPO ČR bez poplatku. Konzultace poskytuje společnost 22Hlav, s.r.o. s 20% slevou z obvyklých cen. 

PODMÍNKY POSKYTOVÁNÍ KONZULTACÍ

 1. Odborné konzultace jsou poskytovány po vzájemné dohodě – smluvní vztah mezi Asociací veřejně prospěšných organizací ČR (dále „AVPO ČR“) a členskou organizací (dále „klientem“) vzniká, není-li ujednáno jinak, objednáním konzultace.
 2. AVPO ČR si vyhrazuje právo odmítnout konzultaci k tématu, pro které nemá k dispozici vhodného konzultanta.
 3. AVPO ČR si vyhrazuje právo odmítnout poskytnutí konzultace také klientům, kteří v minulosti neuhradili faktury za jiné odebrané služby, nebo tyto faktury uhradili se zpožděním nebo s nedůvodnými průtahy.
 4. Konzultace se poskytuje buď elektronickou formou (e-mail), telefonicky nebo osobně. Další formy konzultace jsou možné po dohodě mezi klientem a konzultantem.
 5. Objednávka konzultace probíhá výhradně prostřednictvím AVPO ČR. Na termínu a způsobu provedení konzultace se klient může dohodnout také přímo s konzultantem. Veškeré záležitosti týkající se fakturace, ceny služeb apod. však klient řeší pouze s AVPO ČR.
 6. Při elektronické a telefonické konzultaci (nebo její dílčí části) trvající méně než 30 minut se účtuje celá půlhodina. Při osobní konzultaci se vždy (bez ohledu na délku konzultace) účtuje nejméně jedna celá hodina.
 7. Fakturace probíhá měsíčně zpětně, nebylo-li dohodnuto jinak. Splatnost faktury je 14 dní ode dne jejího vystavení.
 8. Při osobní konzultaci se neúčtují náklady na cestu, koná-li se konzultace v místě určeném konzultantem nebo v sídle AVPO ČR. Koná-li se konzultace na místě určeném klientem (zejména tedy na pracovišti či v kanceláři klienta), může být klientovi účtována určitá částka za čas strávený na cestě – tato částka však musí být s klientem předem dohodnuta nebo alespoň klientovi oznámena před započetím konzultace. Totéž platí o případných hotových výdajích konzultanta.
 9. Při elektronické konzultaci konzultant klientovi v každé odeslané zprávě sdělí, jaká byla časová náročnost konzultace (nebo její dílčí části), jejíž výsledek mu v dané zprávě zasílá. Neuvedení této informace však klienta nezbavuje povinnosti uhradit cenu za skutečně provedenou konzultaci. Neprojeví-li klient v nejbližší zprávě zaslané konzultantovi (nebo do tří pracovních dnů, nebyla-li již žádná taková zpráva konzultantovi odeslána) svůj nesouhlas s vyčíslením časové náročnosti, platí, že nemá námitek.
 10. Klient je oprávněn fakturu reklamovat u AVPO ČR ve lhůtě 7 kalendářních dnů po jejím doručení. Nedojde-li v této lhůtě k reklamaci, považuje se faktura za odsouhlasenou klientem a tedy neměnnou, pokud se strany nedohodnou jinak.
nadacejt
adminfff-ajax