Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.

Kyberbezpečnost pro neziskovky

I v letošním roce se bude konat oblíbená konference Kyberbezpečnost pro neziskovky s podtitulem Krok za krokem k bezpečné organizaci. Tento rok bude ovšem výjimečný, konference se bude konat v off-line prostředí v prostorách Impact HUBu v Brně. 

Tato konference vám nabídne praktické nástroje a strategie, jak efektivně chránit vaše data a zabezpečit váš online svět. Dozvíte se například, proč je investice do kybernetické bezpečnosti v dnešním světě nutná. Řekneme si, jak identifikovat a řídit rizika a jak začlenit bezpečnostní opatření do vaší organizační struktury. Představíme vám nový projekt, který vám usnadní orientaci v této problematice a nastíní možnou cestu pro zvýšení vaší digitální odolnosti. Čekají vás inspirativní přednášky, praktické workshopy a interaktivní diskuse. Naučíte se, jak předcházet kybernetickým útokům a jak efektivně reagovat, pokud k nim dojde.

KDY: 24. října 2024, v čase 8:00 – 16:00
KDE: Impact HUB Brno, Cyrilská 7, Brno
CENA: zdarma

Další informace a registrace ZDE.