Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.

Cena za návrat do života

Asociace veřejně prospěšných organizací ČR se stala partnerem Ceny za návrat do života.

Cenu uděluje Česká společnost pro jakost (ČSJ) organizacím, které významným způsobem přispívají k návratu duševně či tělesně postižených lidí do běžného pracovního a rodinného života. Účast v ceně není omezena velikostí ani typem organizace a je bezplatná. 

Odborná porota posuzuje došlé přihlášky na základě uvedených informací.

V obecné části přihlášky představíte organizaci, službu a projekt. Kritéria a jejich plnění jsou zaměřena na kvalitu služby a klienty, péči o lidské zdroje a prostředí. Dále uvádíte, jak na poskytované službě pracujete, zda máte návrhy na zlepšení a inovace. Doporučujeme doložit i příběh uplatnění klienta, sdílet dobrou praxi.

Vyplněnou přihlášku je nutné doručit do 30. září 2022 emailem na sekretariat@csq.cz 

Oceněný obdrží pamětní diplom a prezentaci v odborném časopise Perspektivy kvality, vydávaném ČSJ. Cílovou skupinou časopisu je střední a vrcholové vedení organizací komerční i veřejné sféry. Mezi čtenáři jsou např. manažeři kvality, pracovníci certifikačních orgánů, poradci apod. Časopis vychází čtvrtletně v nákladu 1400 výtisků. Získáte tak možnost představit svou organizaci potencionálním dárcům a partnerům.

Držitele ceny z minulých let máme mezi členskými organizacemi. V poslední ročníku uspělo Centrum Paraple, dále pak EDA cz či Domov pro osoby se zdravotním postižením Sulická.

Přihláška je ke stažení: https://www.csq.cz/clenstvi/udilene-ceny/cena-za-navrat-do-zivota

V případě dotazů neváhejte kontaktovat Moniku Jindrovou

mobil: +420 724 17 32 17
e-mail: jindrova@avpo.cz