Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.

Fundraising s firmami – Jak na to?

Info

Termín: 19. 9. 2023

Kurz pro neziskové organizace vám pomůže ujasnit základní principy jednání s firemními dárci. Připravíte se na telefonické i osobní jednání s dárcem. Zvýšíte si sebevědomí nutné pro návštěvu dárce/sponzora a ujasníte si podmínky, za kterých může firemní fundraising úspěšně fungovat v NNO paralelně s dalšími fundraisingovými metodami. 

Detailní popis produktu

Kurzem vás provede Ing. Pavel Němeček, který je ředitel Sdružení D a externí pedagog fundraisingu na Univerzitě Palackého v Olomouci. Ve své lektorské a konzultační činnosti pro neziskové organizace se zaměřuje na implementaci strategického řízení a plánování, rozvoj grantového i negrantového fundraisingu a zavádění metod samofinancování. Pro ty co chtějí pokračovat a trénovat dovednosti fundraisera máme navazující kurz FUNDRAISING S FIRMAMI II – VYUŽIJTE SVŮJ POTENCIÁLNAPLNO!

CÍLE KURZU:

  1. Uvědomit si a nastavit specifické podmínky pro úspěšný firemní fundraising v NNO
  2. Rozpoznat váš vlastní potenciál k jednání s firemními dárci
  3. Definovat hodnoty a protihodnoty spolupráce s podnikatelským sektorem
  4. Nacvičit základy efektivní komunikace s dárcem/sponzorem

CO SI O KURZU MYSLÍ ÚČASTNÍCI

„Pavel Němeček je jako lektor výborný. Kurz byl plný velmi praktických rad, postupů a také praktických názorů a zpětných vazeb. Vřele doporučuji.“

„Úvodní kurz do fundraisingu mi přinesl nakopnutí, motivaci a jasnou jednoduchou strukturu a návod na první kroky. Byl praktický a dobře zacílený, reflektoval složení přítomných. Lektor na mě působil profesionálně, s nadhledem a zkušenostmi. Dobře reagoval na skupinu a udržoval příjemné a efektivní „flow“.“

„Školení bylo skvěle připraveno. Lektor Pavel Němeček držel strukturu a zároveň dokázal dobře reagovat na dotazy a vstupy účastníků. Celý školení bylo pojato velmi prakticky s cílem okamžité přenositelnosti do praxe.“

NA KOHO JE KURZ ZAMĚŘEN:

Kurz je určen pro začínající Fundraisery, manažery a ekonomy NNO, členy správních rad s nízkou či žádnou zkušeností s firemním fundraisingem.

Pro ty co chtějí pokračovat a trénovat dovednosti fundraisera máme navazující kurz FUNDRAISING S FIRMAMI II – VYUŽIJTE SVŮJ POTENCIÁLNAPLNO!

Poslechněte si rozhovor s Pavlem Němečkem v podcastu Nahlídni.

INFORMACE K ORGANIZACI KURZU:

Akce v rámci Vzdělávacího programu NROS a AVPO ČR

Kurz proběhne: 19. 9. 2023

Místo konání: Kurz proběhne ve Vzdělávacím středisku Václavka. Na Václavce 1135/9, Praha 5. Středisko není bezbariérové.

Časová dotace kurzu: 9:30 – 16:30 hodin

Víte, že vzdělávací aktivity můžete částečně hradit z programu POVEZ II.

Obecné informace ke kurzům.

Info
Location: Václavka – Vzdělávací středisko NROS (Na Václavce 1135/9, Praha 5) – středisko nemá bezbariérový přístup
Date: 19 září, 2023
Duration: 1 Day