Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.

Vyjednávání a argumentace – praktický workshop

AVPO ČR / Vyjednávání a argumentace – praktický workshop

Vyjednávání a argumentace – praktický workshop

Info

Chcete zlepšit své schopnosti v oblasti lobování? S oblíbenou lektorkou Olgou Medlíkovou se ve svých schopnostech lobování budete moct posunout zase o kus dál.

 

Termín: 16.2.2022 (čtvrtek), 9:30 – 12:30 hod.

Místo konání: AVPO ČR, Švédská 22, Praha 5, velká zasedací místnost v přízemí budovy

Registrace: ZDE

 

Workshop bude realizován formou modelových situací, jejich rozboru a zpětné vazby k nim. Obsahové zaměření bude vyplývat z níže uvedených témat, která si účastníci úvodního setkání zvolili jako primární:

  • Volba strategie a taktiky
  • Odhad partnera a nastavení se na něj/ni
  • Argumentace
  • Reakce na krizi v jednání
  • Nečekanosti, nekomfortnosti, podrazy a reakce na ně (změna místa, počtu účastníků, zkrácení dohodnutého času, nezájem, narážky na konkurenční organizaci…)

 

O lektorce: PaedDr. Olga Medlíková
Olga Medlíková pracuje pro neziskový sektor jako lektorka, mentorka a facilitátorka od roku 1996. Byla členkou několika správních rad, trvale podporuje pět neziskových organizací a pomáhá neziskovým organizacím s managementem a fundraisingem.
Získala i manažerské zkušenosti, když opustila školství a věnovala se businessu. V roce 2012´obdržela cenu Osobnost vzdělávání dospělých. Je autorkou a spoluautorkou knih z oblasti managementu a sociálních dovedností, pravidelně přispívá do řady odborných periodik. Facilituje
strategické plánování neziskových organizací a řešení problémů v týmech.

 

Akce je součástí projektu Férový lobbing, jehož cílem  je posílit neziskové organizace v prosazování jejich zájmů pomocí lobbingu.

 

Projekt podpořila Nadace OSF v rámci programu Active Citizens Fund, jehož cílem je podpora občanské společnosti a posílení kapacit neziskových organizací. Program je financován z Fondů EHP a Norska.

#Ferový_lobbing #JdemeDoToho #Sodvahou

 

FOTO: PIXABAY.COM

Info
Location: AVPO ČR, Švédská 22, Praha 5, velká zasedací místnost v přízemí budovy 
Date: February 16, 2023
Duration: 1 Day