Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.

Rozvoj a profesionalizace neziskového sektoru ve ŠKODA regionech

Dny rozvoje 2022

Neziskovka často naplňuje svoje jedinečné a potřebné poslání, vyvíjí smysluplnou činnost a její zaměstnanci a dobrovolníci jsou odborníky na danou oblast. Pro okolí, pro dárce a podporovatele je ale důležitá zdravá míra profesionality. Dny rozvoje se zaměří na oblasti, jakou jsou strategie v neziskovce, její plánování, transparentnost, právní a daňové aspekty. Jde o oblasti, které jsou základem pro budování profesionality v organizaci.

DEN 1

Zkušenosti s tvorbou a naplňováním strategie, zapojení správní rady – příklady dobré praxe
Moderovaná diskuse účastníků s hosty – řediteli neziskových organizací, kteří strategické plány využívají a pracují s nimi.
Pozvánka: ZDE

DEN 2

Transparentnost vůči veřejnosti a dárcům
Moderovaná diskuse s účastníky a hosty
Pozvánka: ZDE

KONZULTAČNÍ PROGRAM

Individuální konzultace se zástupci neziskovek

HODNOCENÍ NEZISKOVÝCH ORGANIZACÍ

Perspektivní neziskové organizace v mladoboleslavském rychnovském a vrchlabském regionu, které kromě naplňování svého poslání aktivně rozvíjejí vlastní profesionalitu a udržitelnost mají možnost získat komplexní zpětnou vazbu díky hodnocení podle metodiky Prověřená veřejně prospěšná organizace. Vedení každé neziskovky intuitivně zná slabé a silné stránky vlastní organizace, nicméně pro efektivní nastavení procesů a další rozvoj je nezbytný pohled zvenčí.

Realizace: 1.8.2022 – 31.7.2023

Podpořeno: