Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.

I neziskovky se mohou účastnit soutěže Zlatý středník 2023

Zlatý středník, největší komunikační soutěž v Česku pro firmy, agentury i veřejné instituce, pořádá PR klub. Pokud chcete ukázat svůj skvělý komunikační projekt, výroční zprávu či newsletter, poměřit své síly s jinými nebo se inspirovat, můžete se do soutěže přihlásit do 31. března 2023, vítěz pak bude vyhlášen v září 2023.

Soutěží se ve 20 kategoriích – od prezentací, přes noviny, časopisy, newslettery po PR eventy a webové stránky. Seznam všech kategorií najdete na www.zlatystrednik.cz, stejně jako informace k přihlášce a inspiraci z minulých ročníků.

Neziskové organizace mohou přihlásit svůj projekt do jedné hlavní kategorie zdarma. Ke každému přihlášenému projektu pak dostanete bodové ohodnocení a slovní zpětnou vazbu od profesionálů v daném oboru.

 

 

O PR klubu

PR klub je organizace, která sdružuje a rozvíjí profesionály v oblasti public realtions a public affairs, nabízí jim nejrůznější vzdělávací a networkingové akce, pomáhá jim profesně růst a sdílet zkušenosti, know how i inspiraci.
Pro neziskové organizace momentálně nabízejí slevu na institucionální členství: 6 000 Kč na první rok členství, v dalších letech 7 500 Kč. AVPO ČR se stalo členy na počátku roku 2023.