Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.

Značku Česká kvalita může nově používat 16 organizací

Na konci října 2023 proběhlo na akci Den s českou kvalitou v prostorách Ministerstva průmyslu a obchodu předávání dalších 16 ocenění výrobkům a službám v Národním programu Česká kvalita.

Ze 16 oceněných jsou organizace Středisko náhradní rodinné péče, spolek a Temperi, o.p.s. držiteli značky Prověřená veřejně prospěšná organizace.

Ministr průmyslu a obchodu Josef Síkela komentuje: „Udělená ocenění dokazují, že české firmy dodávají na trh výrobky a služby špičkové kvality, které jsou plně srovnatelné se zahraniční konkurencí. Ocenění v Národním programu Česká kvalita jsou nejen nezávislou garancí kvality a bezpečnosti pro spotřebitele, ale i zaslouženým oceněním vynikající práce českých firem.

Národní program Česká kvalita sdružuje nezávislé značky kvality, které však musí garantovat zákazníkovi nejen nadstandardní kvalitu a bezpečnost, ale i dlouhodobý dozor nad dodržováním kvalitativních parametrů, včetně sledování spokojenosti zákazníků s výrobkem či službou. V případě zjištění problémů či porušení podmínek je značka odebrána. Česká kvalita je tak jedinou zárukou nákupu bezpečného zboží s nezávisle ověřenou kvalitou a současně i nezanedbatelnou konkurenční výhodou pro výrobce či poskytovatele služeb.

Celou tiskovou zprávu si můžete přečíst ZDE.

HYN_0644

Obrázek 14 z 14