Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.

Digitální den pro neziskovky

Digitální den pro neziskovky, největší online technologická akce tohoto typu v ČR, proběhla 12. 5. 2022 na platformě AirMeet. Na účastníky čekal celodenní program: dopoledne bylo věnované konferenci Moderní technologie v nezisku, odpoledne potom navazování kontaktů, procházení virtuálních stánků a debatám u kulatých stolů.

Dopolední konferencí provázel Václav Sochor. Filip Dřímalka vyzval účastníky – Myslete digitálně a Kateřina Švidrnochová na závěr poradila, jak motivovat lidi k digi vzdělávání. Dopoledne bylo věnováno IT základům pro neziskovky, programu Techsoup, cloudům, řešení pro eshopy, různým aplikacím a automatizacím. Simona Munzarová v rozhovoru s moderátorem představila novinky z České Spořitelny. Petr Mára představil produktivitu v rámci Apple ekosystému a mimo jiné svým videem ukázal, jak dobře při prezentaci využít světlo a připravit prostor k natáčení.  

Program a medailonky řečníků najdete zde: https://www.avpo.cz/event/digitalni_den/

Záznam z jednotlivých přednášek, můžete shlédnout na našem YouTube kanále.

 

 

 

 
 

 

Tech Soup shrnul to nejzajímavější z Digitálního dne pro neziskovky. Více se dočtete na TOMTO odkazu.

Akci pro vás připravili:

Asociace veřejně prospěšných organizací ČRNROS a Sdružení VIA

Děkujeme partnerům: