Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.

Jak motivovat lidi k digi vzdělávání

Jak motivovat lidi k digi vzdělávání

Vnitřní motivace je pro vzdělávání klíčová, stejně jako vztah s učitelem, lektorem. Jak ale toto udělat online a ještě v tématu digitálních dovedností u dospěláků s různými návyky a znalostmi? Jak zavádět změny do týmu a pracovat s motivací zaměstnanců? Během krátké interaktivní přednášky zjistíte, že vzdělávání v oblasti digitálních dovedností je zásadní pro chod vaší organizace. Dále se například dozvíte, jak funguje motivace a proč vypadá jako slon, jak motivaci nakopnout nebo jak zavádět změny do týmu. Probereme také trendy v online vzdělávání a dozvíte se praktické tipy a triky pro úspěšnou adopci nových nástrojů a motivaci týmu.

Mgr. Kateřina Švidrnochová

Mgr. Kateřina Švidrnochová je konzultantka, lektorka digitálních dovedností a designérka vzdělávacích procesů. Pomáhá týmům nastavovat strategie interní i externí komunikace, využívat efektivně nové technologie a zjednodušovat si díky nim práci i život dík. Má za sebou vedení desítek vzdělávacích a kulturních projektů v českých i mezinárodních týmech. Prošla neziskem, vzdělávacími institucemi, komerční sférou i univerzitním prostředím. Kateřina je součástí týmu Digiskills, který dělá revoluci v přístupu k modernímu online vzdělávání ve firmách jako je ŠKODA, ČSOB, LEGO, T-Mobile, v Armádě spásy nebo třeba v Národním divadle.