Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.

 

Monika Kavanová je mentorkou, koučkou a konzultantkou. Ve své práci vychází ze 3 pilířů: lidí a jejich potřeb; procesů, které fungují a přináší efektivitu a dobře nastavených a motivujících cílů. Kromě ČVUT a Ph.D.  na VŠE v Praze je Monika držitelkou několika mezinárodních certifikací – certifikace pro práci s hodnotami (Barret Values Centre), je certifikovaným trenérem prodejních dovedností (IoweU), komunikačních dovedností (TOYF) a certifikovaným koučem (Institut Transformační psychologie, MŠMT).

Monika má bohaté manažerské zkušenosti z mezinárodních firem, v oblasti poradenství a vzdělávání i v oblasti startupů.  V neziskovém sektoru je aktivní od roku 2001, kdy spoluvytvářela projekt Internet pro seniory, byla členkou Správní rady AAU, nyní je členkou Správní rady AVPO Servisní, zároveň působí jako Ambasadorka Chance4Children.  

Především se věnuje mentoringu a tématům jako celoživotní rozvoj a využití potenciálu člověka i organizace, pro kterou pracuje, motivace a vedení týmu.