Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.

ONLINE kurz průvodce sítí LinkedIn

Info

Naučte se na online kurzu pracovat se sociální sítí LinkedIn.

Termín: 2. 2. 2022, od 9.00 do 14.00 hodin
Lektor: Veronika Soukupová
Místo konání: Kurz proběhne online. Před kurzem obdržíte přihlašovací údaje.
Registrace: ZDE
 
Chcete získat komplexní pohled na LinkedIn? Začínáte být na této síti aktivní nebo byste rádi dohonili ty, kteří jsou před Vámi na míle daleko? Ušetříme Vám čas spojený se studiem návodů a s testováním metodou pokus omyl. Na LinkedIn se podíváme společně s Veronikou Soukupovou, která má aktuálně více jak 16 tisíc spojení a LinkedIn jí generuje veškeré zakázky.

OBSAH KURZU:

  • OPTIMALIZACE PROFILU (firemního, ale zejména osobního) – Nastavení zabezpečení a anotací. SEO. Firemní strategie. Budete mít perfektně vyplněný a optimalizovaný profil, díky kterému vás zákazníci či zaměstnavatelé budou schopni najít!
  • BUDOVÁNÍ SÍTĚ A KOMUNIKACE – Kde a jak hledat, tipy, práce s kontakty. Budete schopni vyhledat své zákazníky a navázat s nimi vztah.
  • TVORBA OBSAHU – Zdroje, formáty, tipy pro zvýšení dosahu. Zjistíte jak zvýšit dosah svých příspěvků a tak nepřijde Vaše snaha a čas na Li vniveč!
  • Využívání EVENTů, síla SKUPINY, LinkedIn Live – Sledování výsledků a jejich analýza. Věříte v synergii? Veronika ano, proto má ráda i Skupiny a další možnosti, které Li nabízí a které kombinuje tak, aby byl efekt maximální! Ukáže vám na vlastním příkladu.
  • Co nabízí PLACENÉ NÁSTROJE LinkedIn i jiných firem – Synergie. Tajné tipy, které se Veronice osvědčily. Některé nástroje se vyplatí, jiné ne, které to jsou ve Vašem případě? To zde zjistíte! Tím ušetříte peníze za nadbytečné platby Li.

CÍLEM KURZU: Seznámit účastníky kurzu s pravidly a nástroji profesní sítě LinkedIn. Nastínění základních strategií.

NA KOHO JE KURZ ZAMĚŘEN: Každý, kdo chce využít potenciálu profesní sociální sítě LinkedIn. Zejm. pak PR a marketing manažeři, fundraiseři, HR a vedení organizace

Cena kurzu:

běžný účastník – 2300 Kč bez DPH

neziskové organizace – 2100 Kč bez DPH

členové AVPO ČR – 1680 Kč bez DPH

Info
Location: On-line
Date: February 2, 2022
Duration: 1 Day