Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.

Cesta ke zvládání stresu = mindfulness

Info

Mindfulness je celosvětový trend, praktikovaný lídry ve světě byznysu, který získává své místo i v České republice.
Kurz nabízí možnost zastavit se, zklidnit se a zaměřit se na sebe a na TEĎ, na aktuální prožitek. Protože, jak se říká, je to to jediné, co doopravdy máme: minulost již skončila a budoucnost tu ještě není. Procvičíme možnosti, jak v každodenních činnostech všedního dne nacházet radost a v sobě sílu a stabilitu.

LEKTORKA: Zuzana Zděnková (více o lektorce zde)
TERMÍN: 15. října 2019 v 9:00 až 13:30
Registrace: https://forms.gle/GxzCpFeW4j5xQpWH6

Program:

  • mindfulness jako vědecká disciplina
  • mindfulness a tělo
  • mindfulness v pracovním dni, v jídle, ve vztazích a komunikaci
  • mindfulness a technologie

Pro koho je kurz určen? Pro kohokoliv!
Genialita technik mindfulness spočívá v jejich praktické využitelnosti, ať už děláte cokoliv. Umožní vám se lépe soustředit, učí vnímat vlastní emoce a nenechat se jimi ovládat, aktivně nacházet radost v jindy automaticky prováděných činnostech. V dlouhodobém měřítku mindfulness pomáhá zmírňovat stres či bolest a úzkostné stavy, zlepšuje kvalitu vztahu k sobě samému i k druhým, zlepšuje kvalitu práce a prožitků v osobním životě.

Děsí vás statické jógové meditace s vonnými tyčinkami a batikou a přesto toužíte po klidu a radosti, které přinášejí? Přijďte na praktický kurz mindufulness, nazývané také “všímavost”. 

MÍSTO: AVPO ČR – Asociace veřejně prospěšných organizací ČR, 5. května 1640/65, 140 00, Praha 4 (budova Kongresového centra Praha, vchod č.9)

Poplatek (zahrnuje malé občerstvení): 1500 Kč/os.
Poplatek pro členy AVPO ČR 1200 Kč/os.

Info
Location: AVPO ČR, 5. května 1640/65, Praha 4
Date: October 15, 2019
Duration: 1 Day