Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.

Jan Mašek

Cítíte se zahlceni technologickým pokrokem, nebo pracujete v týmu, který je vůči inovacím skeptický? Přednáška Jana Maška vám ukáže, jak přestat technologiemi „jen proplouvat“ a zavést tak, abyste je mohli později začít využívat k hledání nových, revolučních řešení. Dozvíte se, jak posunout kulturu v organizaci k té, která je schopna se rychle adaptovat a učit.

Jan si vybral inovace jako prostředek k rozvoji odvahy, národní hrdosti a kultivaci společnosti jako celku. Pracoval ve společnosti 3M na pozici inovačního lídra, kde se naučil propojovat různé funkční modely z jednoho businessu do druhého. Vytvářel mosty mezi 3M, jinými firmami a institucemi, aby společně hledali win-win řešení. Je jeden ze zakladatelů sítě Red Button. Rád vytváří sítě, které umožňují hledat zkratky, které jsou v dnešní rychlé době potřeba k akceleraci nápadů nebo rozvoji businessu. Spoluzaložil vzdělávací platformu Red Button EDU, která má ambice zkvalitňovat vzdělávací trh a pomáhá firmám a organizacím dostat se do 21. století.