Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.

Školení Fundraisingu pro veřejně prospěšné organizace

Info

Srdečně vás zveme na Školení Fundraisingu pro veřejně prospěšné organizace.

KDY: 28. února 2024 od 9:30 do 11:30 hodin
KDE: online přes Zoom.us (link pro připojení obdržíte po přihlášení)
CO: bezplatné online školení, jehož cílem je pomoci veřejně prospěšným organizacím zlepšit jejich úsilí v oblasti fundraisingu, pohledem dvou odborníků na marketing a obchod

 

Co se naučíte: 

  • Efektivní strategie fundraisingu
  • Aktuální trendy pro využití B2B dat
  • Jak si pomoct marketingem na sociálních sítích
  • a mnoho dalšího… 

Je to příležitost získat cenné know-how z komerční sféry, které pomůže vaší veřejně prospěšné organizaci růst, a to zcela zdarma. 

 
Školením vás provedou zkušení lektoři: 
 
Martin Přinosil 

Markeťák, majitel marketingového studia Picknick a zkušený lektor Digiaka. Ve své části se zaměří na marketingové akviziční metody s důrazem na digitální marketing, na budování osobních značek fundraiserů a na to jak marketingem zvyšovat loajalitu dárců. 

František Školník 

B2B konzultant prodeje ve společnosti Imper, odborník na obchod a majitel marketingové agentury Direction. Ve své části představí účastníkům moderní trendy v práci s B2B daty v komerční sféře a představí konkrétní nástroje, které jsou v moderním obchodu nezbytné – a můžou stejně dobře sloužit i potřebám fundraiserů. 
 


Jak se přihlásit? Napište pod náš příspěvek na LinkedInu https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:share:7160915059441889280/, že máte zájem o účast nebo napište přímo na e-mailovou adresu holubova@avpo.cz, že se chcete školení zúčastnit. Následně budete přímo kontaktováni Lucií Holubovou Krajcovou z AVPO ČR, která vás přidá mezi účastníky školení. Budete ho tak mít v kalendáři. V události potom najdete odkaz na Zoom videohovor.  


Účastí na školení souhlasíte, že bude vaše emailová adresa viditelná ostatním účastníkům události. Zároveň souhlasíte, že Vám na email můžeme zaslat relevantní informace ke školení, jako je změna termínu nebo odkazu. Účast není povinná, ale budeme rádi, pokud nám svou případnou neúčast ohlásíte. 

 

Pořadatel:

Info
Location: online
Date: 28 února, 2024
Duration: 1 Day