Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.

Blog

AVPO ČR / Uncategorized  / Jak pracovat s lidmi, aby se toho nebáli

Jak pracovat s lidmi, aby se toho nebáli

Na této přednášce se podíváme, jaká je budoucnost práce, jak digitální platformy (ve spojení s umělou inteligencí) mění a navždy změní způsob, jak lidé pracují. Také si ukážeme, jak důležité umět se přizpůsobit změnám a nebát se toho, změnit své myšlení a jak flexibilita získává nový rozměr.

 

Olga Běhounková

odborná asistentka,
Karlova Univerzita – FF

Odborná asistentka na Katedře andragogiky a personálního řízení Filozofické fakulty Univerzity Karlovy. Vyučuje předměty z oblasti personálního řízení a andragogiky. Koordinuje odborné praxe studentů a kurz celoživotního vzdělávání Trendy v řízení lidí – Současnost a budoucnost HR. Participuje jako odborný organizační a administrativně-správní pracovník na projektech UK a jako lektorka v novém kurzu Gateway to the EU Institutions, který je výsledkem spolupráce Univerzity Karlovy a Vysoké školy ekonomické v Praze s cílem podpořit Čechy v EU. Je členkou redakční rady časopisu Firemní vzdělávání (https://www.firemnivzdelavani.eu/casopis). V oblasti rozvoje a vzdělávání se pohybuje již 20 let. Působila jako specialistka a lektorka pro rozvoj a vzdělávání zaměstnanců, jako odborná manažerka v projektech ESF a jako PA docenta Radvana Bahbouha ve špičkové konzultační společnosti.