Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.

Klára Novotná

Dlouhodobě kombinuji reálnou manažerskou praxi s předáváním zkušeností a rozvojem v rámci konzultací, koučinku, mentoringu a tréninků. Působím na pozicích programového a projektového manažera, mám přes 17 let zkušeností s desítkami úspěšně odřízených projektů, programů a agilních týmů. Vedle své manažerské praxe jsem certifikovaný osobní kouč dle ICF, trenér rozvojových tréninků a konzultant v oblasti projektového řízení a agilních přístupů. Díky lektorování, konzultacím a koučinku pomáhám klientům již téměř 9 let rozvíjet jejich organizace, týmy i kompetence a dosahovat stanovených cílů.

Klára nám popovídá o tom, že změna je život a poradí, jak s ní v týmu pracovat. Změny jsou všudypřítomné a často vnímané jako ohrožení, pojďme se na ně podívat z jiného úhlu pohledu a naučme se je využívat jako příležitosti k růstu. Nasdílím s vámi principy, jak vhodně pracovat se změnou v týmu, jak ji předat a komunikovat tak, aby byla lépe přijata a členové týmu si uvědomili příležitosti, které přináší.