Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.

Přehled nástrojů na automatizace a jejich využití

Každý z nás dělá denně mnoho činností, které by za něj mohl udělat někdo jiný. Nebo lépe řečeno něco jiného. Automatizace už dnes není jen hezký pojem, ale díky moderním nástrojům reálná šance na šetření času a zvýšení efektivity. Jaké ale nástroje pro automatizaci existují? Jak fungují, jak vybrat ten správný a jak vlastně s těmito nástroji začít? O vám poví Honza Dolejš, CEO společnosti Digiskills. Těšit se můžete na představení dostupných nástrojů pro automatizaci firemních procesů, jejich hlavní výhody i nevýhody a jaké podniknout první kroky

 

Jan Dolejš

CEO,
Digiskills

Je expertem a lektorem digitálních dovedností. Pod hlavičkou společnosti Digiskills připravuje vzdělávací programy a zavádění digitálních technologií do největších českých firem. Spolupracuje s firmami jako ŠKODA AUTO a.s., ČSOB, SUEZ, Innogy, GasNet a další. Je zodpovědný za adopční program Office 365 ve ŠKODA Auto a.s. pro 20 000 zaměstnanců. Sám je nadšencem do osobního rozvoje a moderních technologií. Věří, že pokud se technologie používají správně, mohou ušetřit mnoho času a zlepšit kvalitu života. Jeho vášní je předávat lidem zkušenosti a tlumočit je do „lidské řeči“. V současné době zastává roli CEO.