Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.

Případová studie – Paperless neziskovka

V dnešní době lze mít díky aplikacím virtuální šanony na dokumenty a veškeré účetní materiály, jako jsou smlouvy, objednávky, faktury a účtenky, vést a spravovat elektronicky a mít tak celou kancelář vždy a všude u sebe. Jeden takový nástroj vám představíme a ukážeme, jak ho využívají v NROS

 

Taťána Plecháčková

ředitelka,
Nadace rozvoje občanské společnosti

Vystudovala Filozofickou fakultu a Fakultu humanitních studií Univerzity Karlovy, obory sociální politika a studia občanského sektoru. Věnuje se dlouhodobě oblasti podpory sociálního podnikání a neziskových organizací. Působila v managementu sociálních služeb, ve státní správě i bankovním sektoru. Profesně se orientuje na zvýšení kompetencí manažerů neziskovek. V NROS pracovala již v letech 2006-2008 v Pomozte dětem a Programu pro lidská práva. Ředitelkou NROS je od ledna 2020, kdy začala a stále pokračuje s modernizací řídících, finančních a kontrolních procesů s využitím moderních technologií.