Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.

Radka Bystřická

Radka Bystřická je ředitelka Sdružení VIA a nadšenkyně hledání cest a řešení, které usnadní lidem práci. Vystudovala Informační systémy a technologie a po několikaletém angažmá v softwarovém vývoji se dostala do Sdružení VIA, kdež se od roku 2013 věnuje technologickému rozvoji neziskových organizací. Radka pravidelně vede workshopy na téma digitalizace a nastavení procesů. Je také členkou expertní skupiny Občanská společnost v rámci Sítě k ochraně demokracie. Radka bude moderovat panelovou diskuzi, která bude na téma: Jaká čeká neziskovky (digitální) budoucnost?

Kam kráčí svět technologií a jaký dopad to bude mít na občanskou společnost? Jakou roli v tom všem hrají neziskové organizace? Na co musejí být připravené, aby mohli dále plnit svou roli ve společnosti? Jaké hrozby, ale i příležitosti nové technologie organizacím přináší? Tyto otázky probereme s předními představiteli a představitelkami neziskové, veřejné i komerční technologické sféry.