Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.

Umělá inteligence – Co stojí za to vědět do začátku

Přednáška pohovoří o současném rozmachu v oblasti umělé inteligence a poskytne základní znalosti k orientaci k tématu. Budou také představeny generativní modely (včetně dobře známého ChatGPT) a jejich význam v tvorbě obsahu, uměleckém a kreativním procesu a vývoji nových technologií. Dále se zaměří na budoucnost produktivity a směr, jak umělá inteligence může ovlivnit pracovní procesy, automatizaci a efektivitu v organizacích.

 

Vladimír Hurban

manažer divize Microsoft 365,
Microsoft

Vladimír má v Microsoftu na starosti oblast digitální transformace produktivity, spolupráce a bezpečnosti – produkty Microsoft 365. Těm se věnuje z pozice oddělení Marketing&Operations, kde má na starosti produktový a byznys marketing. Momentálně se věnuje primárně oblasti vlivu digitální kultury na zaměstnaneckou zkušenost, ale také oblasti umělé inteligence a jejího vlivu na oblast demokratizace technologií a každodenní produktivity. Ve volném čase se věnuje svému psovi a hře na housle.